Postprodukcja dźwięku Udźwiękowienie Film i TV

Postprodukcja dźwięku, sound design, nagrania lektorskie oraz efektowe i atmosferyczne.

Realizujemy udźwiękowienie produkcji audiowizualnych zarówno w systemie stereo jak i 5.1 surround.
Dbamy o najwyższą jakość każdego etapu, dbając o aktualne wymogi emisyjne. Montaż i czyszczenie dialogów, mix, kreacja przestrzeni, atmosfer, efektów dźwiękowych, nagrania lektorskie, aż po finalne zgranie.

Postprodukcja dźwięku programów telewizyjnych

Specyfika realizacji dźwięku na planie programów telewizyjnych stawia liczne wymogi przed realizatorem postprodukcji dźwięku.
Kluczową umiejętnością jest sprawne i skuteczne czyszczenie dialogów. Pracujemy na najnowszych i najbardziej zaawansowanych oprogramowaniach służących do naprawy audio, które w połączeniu z naszym doświadczeniem pozwalają na usuwanie szumów, trzasków, przesterów, otarć, podmuchów wiatru oraz dudnienia głosek wybuchowych bez zauważalnej utraty jakości samego nagrania dialogowego. Ponadto, niezauważalny montaż dialogów i dopełniający montaż muzyki dopełniają wysoką jakość naszych realizacji.

Udźwiękowienie filmów i reklam.

Na równi z dialogami traktujemy tworzenie przestrzeni dźwiękowej w postaci foleyów i efektów atmosferycznych. Budujemy bogatą i efektowną warstwę dźwiękową dopełniającą obraz w filmie i reklamie. Naszym celem jest uzyskanie naturalnego i szczegółowego odzwierciedlenia scen oraz nasyconego i uwydatnionego odzwierciedlenia zdarzeń.

Nagrania lektorskie / voice-over

Współpracujemy z profesjonalnymi lektorami – (BANK GŁOSÓW). Realizujemy nagrania do programów telewizyjnych, reklam, a także projektów wyłącznie audio takich jak np. reklamy radiowe, zapowiedzi eventów. Stale rozbudowujemy bazę głosów, tak by móc spełnić wszelkie wymagania klienta.

Nagrania efektów atmosferycznych i foleyów

Realizujemy nagrania efektowe do filmów, które uzupełniają warstwę dźwięku zarejestrowanego na planie. Dysponujemy odpowiednim sprzętem, doświadczeniem oraz wiedzą dotyczącą technik nagrań. Wykonujemy zlecenia zarówno na terenie kraju, jak i poza jego granicami.

Postprodukcja dźwięku, sound design, nagrania lektorskie oraz efektowe i atmosferyczne. Realizujemy udźwiękowienie produkcji audiowizualnych.

Realizacja dźwięku na planie filmowym, VR, reklam, programów TV, seriali. Odpowiedni dobór sprzętu i technik rejestracji dźwięku na planie są dla nas kluczowe.

Produkcja muzyki filmowej od kompozycji po realizacje finalnego nagrania. Mix i mastering utworów muzycznych. Realizacja w studio Sound 360.

Dni na planie
+ 0
Projektów w studio
+ 0
Lat w branży filmowej
0
Lat w branży muzycznej
0

Zaufali mi