Dźwięk na planie Dźwiękowiec

dzwiekowiec

Realizacja dźwięku na planie filmowym, VR, reklam, programów TV, seriali.

Odpowiedni dobór sprzętu i technik rejestracji dźwięku na planie są dla mnie kluczowe. Doskonała znajomość etapu postprodukcji pozwala mi na stworzenie wartościowego i wzorowego technicznie materiału audio z planu zdjęciowego.

Dźwięk w filmie

Reżyseria dźwięku, precyzyjnie nagrane dialogi oraz budowa biblioteki efektowej i atmosferycznej. Są to trzy aspekty, które są dla mnie najistotniejsze na planie filmowym.
Nie ograniczam się tylko do rejestracji dźwięku na planie. Dbam również o zbudowanie bogatej warstwy dźwiękowej dopełniającej obraz.
Analizuję każdą scenę pod kątem wymagań procesu udźwiękowienia oraz finalnego zamysłu, tak by wszystkie potrzebne elementy kreatywne zapewnić już na etapie realizacyjnym.
Ponadto, mogę pochwalić się niemalże 100% skutecznością wykorzystaniu nagrań dialogowych z planu w ostatecznym montażu.
Pracuję z moimi sprawdzonymi mikrofoniarzami i asystentami, co gwarantuje sprawny i zgrany pion dźwiękowy podczas realizacji filmu.

Dźwięk w TV i Reklamach

Mam ogromne doświadczenie w realizacji dźwięku na planach programów TV, reklam.
W przypadku tego typu produkcji najważniejszym aspektem jest rejestracja “czystego” materiału. Niezbędne do tego są niezawodność instalacji mikrofonowych systemów bezprzewodowych oraz przygotowanie na wszelkie niespodziewane sytuacje.
Posiadam doświadczenie, urządzenia i liczne akcesoria do ukrywania systemów bezprzewodowych – mikroportów

Dźwięk ambisoniczny w filmach VR

Na stałe współpracuję z najlepszymi realizatorami dźwięku w Polsce ze Stereotyp Studio. Autorzy warstwy dźwiękowej m.in. wielokrotnie nagradzanego w kraju i na świecie filmu VR “Kartka z Powstania”.
Pomysłodawcy i twórcy wyjątkowego systemu tworzenia dźwięku w filmach virtual reality, idealnie i realistycznie odzwierciedlającego umiejscowienie głównego bohatera/widza w przestrzeni filmu.
Od 2019 roku Sound 360 Professional, zajmuje się realizacją dźwięku na planie filmów VR wg systemu stworzonego przez Stereotyp Studio właśnie dla ich projektów. Zapraszamy do kontaktu ze Stereotyp Studio, jeśli chcesz, żeby Twoj film sprawiał wrażenie równoległego niesamowicie rzeczywistego świata.

Postprodukcja dźwięku, sound design, nagrania lektorskie oraz efektowe i atmosferyczne. Realizujemy udźwiękowienie produkcji audiowizualnych.

Realizacja dźwięku na planie filmowym, VR, reklam, programów TV, seriali. Odpowiedni dobór sprzętu i technik rejestracji dźwięku na planie są dla nas kluczowe.

Produkcja muzyki filmowej od kompozycji po realizacje finalnego nagrania. Mix i mastering utworów muzycznych. Realizacja w studio Sound 360.

Dni na planie
+ 0
Projektów w studio
+ 0
Lat w branży filmowej
0
Lat w branży muzycznej
0

Zaufali mi