LOCATION

Osmańczyka 18, Warszawa

Realizacja dźwięku na planie filmowym, VR, reklam, programów TV, seriali.

Odpowiedni dobór sprzętu i technik rejestracji dźwięku na planie są dla nas kluczowe. Doskonała znajomość etapu postprodukcji pozwala nam na stworzenie wartościowego i wzorowego technicznie materiału audio z planu zdjęciowego.

Dźwięk w filmie

Reżyseria dźwięku, precyzyjnie nagrane dialogi oraz budowa biblioteki efektowej i atmosferycznej. Są to trzy aspekty, które są dla nas najistotniejsze na planie filmowym. Nie ograniczamy się tylko do rejestracji dźwięku na planie. Dbamy o zbudowanie bogatej warstwy dźwiękowej dopełniającej obraz. Analizujemy każdą scenę pod kątem wymagań procesu udźwiękowienia oraz finalnego zamysłu, tak by wszystkie potrzebne elementy kreatywne zapewnić już na etapie realizacyjnym. Ponadto, możemy pochwalić się niemalże 100% skutecznością wykorzystaniu nagrań dialogowych z planu w ostatecznym montażu. Pracujemy ze naszymi sprawdzonymi mikrofoniarzami i asystentami, co gwarantuje sprawny i zgrany pion dźwiękowy podczas realizacji filmu.

Dźwięk w TV i Reklamach

Mamy ogromne doświadczenie w realizacji dźwięku na planach programów TV, reklam. W przypadku tego typu produkcji najważniejszym aspektem jest rejestracja „czystego” materiału. Niezbędne do tego są niezawodność instalacji mikrofonowych systemów bezprzewodowych oraz przygotowanie na wszelkie niespodziewane sytuacje. Posiadamy doświadczenie, urządzenia i liczne akcesoria do ukrywania systemów bezprzewodowych – jesteśmy przygotowani na różnorodne warunki.

Dźwięk ambisoniczny w filmach VR

Na stałe współpracujemy z najlepszymi realizatorami dźwięku w Polsce ze Stereotyp Studio. Autorzy warstwy dźwiękowej m.in. wielokrotnie nagradzanego w kraju i na świecie filmu VR „Kartka z Powstania”. Pomysłodawcy i twórcy wyjątkowego systemu tworzenia dźwięku w filmach virtual reality, idealnie i realistycznie odzwierciedlającego umiejscowienie głównego bohatera/widza w przestrzeni filmu. Od 2019 roku Sound 360 Professional, zajmuje się realizacją dźwięku na planie filmów VR wg systemu stworzonego przez Stereotyp Studio właśnie dla ich projektów. Zapraszamy do kontaktu ze Stereotyp Studio, jeśli chcesz, żeby Twoj film sprawiał wrażenie równoległego niesamowicie rzeczywistego świata.